آزمون دولینگو چیست؟

آزمون دولینگو

آزمون دولینگو چیست؟

آزمون دولینگو (Duolingo English Test) یک آزمون تطبیقی مبتنی بر کامپیوتر است که سطح مهارت زبان انگلیسی شما را مورد سنجش قرار میدهد. حدود 800 دانشگاه و کالج در سراسر جهان حضور و گذراندن دوره امتحانی دولینگو را یکی از شرایط پذیرش دانشجوها میدانند. یکی از خوبی های آزمون دولینگو نسبت به آزمون‌های آیلتس(IELTS) و تافل (tofel) این است که بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای، می توانید کارنامه را به هر تعداد دانشکده یا مدرسه در سراسر جهان منتشر کنید، درحالی که نتایج آزمو‌ن های آیلتس وتافل فرستادن آن به نقاط جهان و یا در کشور خود محدود است. درصورت درخواست بیشتر ، باید هزینه 20 دلاری برای هر گزارش نمره پرداخت کنید.

آزمون دولینگو

راهنمای آزمون دلینگو

برای انجام آزمون Duolingo تنها از یک آدرس آیمیل یا حساب کاربری دولینگو می‌توانید استفاده کنید و اگر حساب کاربری دومی دارید، درخواست شما رد و مسدود میشود..
یادداشت برداری غیرمجاز است و درصورتی که در هنگام برگزاری آزمون انگلیسی دولینگو چیزی نوشته شود، نتیجه آزمون شما ارسال نشده و دیگر مجاز به انجام دوباره آزمون نخواهید بود. همچنین اگر دوربین لپ تاپ در محلی قرار دارد که در مرکز صورت شما و مانیتور نیست، ممکن است پیغام دریافت کنید. دوربین باید مستقیماً در بالای مانیتور و در مرکز آن قرار بگیرد. استفاده از تلفن یا گوشی موبایل مجاز نمی باشد. استفاده از ساعت هوشمند، تبلت و دیگر دستگاه‌های هوشمند برای انجام آزمون غیرمجاز است.
اگر به هر دلیلی مانند اشکالات فنی یا قطع اینترنت در زمان آزمون، آزمون شما تکمیل نشد، شما فرصت این را دارید آزمون را در زمان دیگری مجددا انجام دهید، و برای شما انجام تنها یک بار آزمون محسوب می‌شود.

Please Select A Table From Setting!

بخش های آزمون دولینگو


بخش اول Quick Setup

این بخش متشکل از قوانین و مقررات آزمون انگلیسی دولینگو می باشد. زمان لازم برای این بخش 10دقیقه می باشد.


Read More


بخش دوم Adaptive Questions

این بخش شامل سئوالات تطبیق دادن از آسان به سخت می باشد. هدف از سئوالات بررسی سطح موارد بوده و زمان لازم برای این بخش 25 دقیقه می باشد.مهارتهای خواندن،نوشتن،گوش دادن واژگان انگلیسی بیان واژگان انگلیسی با تلفظ صحیح نحوه املا صحیح


Read More


بخش سوم Video Interview & Writing Sample

این بخش شامل دوقسمت است، یک مصاحبه ویدئویی و نوشتن یک نمونه Writing. در قسمت اول دو موضوع پیشنهاد می شود، یکی از دو موضوع انتخاب و راجع به آن بین 1 تا 3 دقیقه مکالمه می شود.
در قسمت دوم ازمون دو موضوع پیشنهاد می شود، یکی از دو موضوع انتخاب و راجع به آن بین 3 تا 5 دقیقه متن نوشته می شود. زمان لازم برای این بخش 10 دقیقه می باشد.


Read More

نظرات دانشجویان


Poly Dem
WordPress Dev.

Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life One day however a small line of blind text by the name of Lorem Ipsum decided to leave for the far World of Grammar.Robin Ton
WordPress Dev.

Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life One day however a small line of blind text by the name of Lorem Ipsum decided to leave for the far World of Grammar.Magar Faw
WordPress Dev.

Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life One day however a small line of blind text by the name of Lorem Ipsum decided to leave for the far World of Grammar.

5/5 - (1 امتیاز)