پرداخت آزمون دولینگو

پرداخت هزینه آزمون دولینگو
پرداخت آزمون دولینگو
پرداخت هزینه آزمون دولینگو

پرداخت آزمون دولینگو

اگر شما هم درخواست پرداخت آزمون دولینگو به صورت ریالی را دارید ، هزینه شرکت در تک آزمون امتحان دولینگو (Duolingo) فقط 59 دلار است. آزمون دولینگو (Duolingo English Test) را می شود در هر زمان و هر مکان به صورت آنلاین انجام دهید.

آزمون دولینگو حدود 1 ساعت زمان میبرد و نتیجه و نمره آزمون آنلاین دولینگو شما در 2 روز آینده اعلام می شود. بیش تر از 500 موسسه علمی دانشگاهی در سرتاسر دنیا؛ نتایج این آزمون را قبول دارند.

شما بدون نیاز به حضور در center آزمون، مسافرت به کشوری دیگر و با حداقل هزینه (59 دلار) می توانید مدرک زبان انگلیسی دولینگو را دریافت کنید. مراحل ثبت نام دولینگو بسیار کوتاه است.

برای ثبت نام آزمون دولینگو، شما فقط نیاز به یک ایمیل معتبر و پرداخت معادل ریالی هزینه ثبت نام آزمون به سایتی که در آن میخواهید ثبت نام کنید لازم دارید.

مراحل و نحوه ثبت نام آزمون دولینگو

برای ثبت نام آزمون دولینگو، در مرحله اول باید به سایت englishtest.duolingo.com و بخش ساخت اکانت رجوع فرمایید. سپس نام کاربری (ایمیل) و پسوردی که در سایت دولینگو مشخص نموده اید را در فرم ثبت سفارش در همین صفحه، قرار دهید.

با استفاده از مشخصات کاربری شما، در سایت دولینگو لاگین نموده و پرداخت هزینه ثبت نام دولینگو را با استفاده از کردیت کارت، انجام دهید. پس از پرداخت هزینه شرکت در آزمون دولینگو، شما می توانید بعد از تکمیل مراحل ثبت نام آزمون را شروع کنید.

نرخ ها با آخرین بروزرسانی می باشند و قیمت نهایی با احتساب کارمزد می باشد.

نرخ حواله دلار (۵۸,۴۷۹) تومان ، بروزرسانی (2 مرداد 1403 ساعت 01:26:45)

تک آزمون دولینگو

تک آزمون دولینگو

3,716,000 تومان

دو آزمون دولینگو

دو آزمون دولینگو

تومان

اگر مشکلی در آزمون یا نتایج آزمون وجود داشت ،. توجه داشته باشید که در صورت نقض یا عدم رعایت هیچ یک از قوانین و شرایط آزمون ، ممکن است حق بازپرداخت نداشته باشید . اگر به هر دلیل ازمون دولینگو شما invalid شد شما میتوانین دوباره بدون پرداخت هزینه امتحان بدهید و این حرکت میتواند تا ۲ بار تکرار شود. به این نکته توجه داشته باشید که برگشت وجه برای هموطنان ما امکان پذیر نمی باشد.

خصوصیات آزمون دولینگو

سریع

آزمون دولینگو را به صورت آنلاین و در هر کجا انجام دهید.

آسان

نتیجه آزمون را نهایت تا 48 ساعت بعد دریافت می کنید

قیمت مناسب

آزمون تافل و آیلتس بیش از 200 دلار هزینه دارند.

ارسال به دانشگاهها

نتایج آزمون دولینگو خود را به هر تعداد دانشگاهی بفرستید

همین حالا برای پرداخت امتحان زبان دولینگو اقدام کنید

فرصت را از دست ندهید، شاید تعدادی از دانشگاه ها این آزمون را به زودی از پیش نیاز های خود بردارند.

سوالات متداول

هزینه شرکت در امتحان دولینگو (Duolingo) برای یک آزمون 59 دلار و برای دو آزمون 98 دلار می باشد ، پیشنهاد اپلای فور به شما دو آزمون می باشد که اگر از نمره خود رضایت نداشتید یکبار دیگر نیز آزمون دهید و نیاز به پراخت مجدد آزمون تکی نداشته باشید.

کافی هست یک اکانت در سایت آزمون دولینگو بسازید. سپس، در واتس اپ ما و یا فرم سایت، اطلاعات ثبت نامی را تکمیل نموده و هزینه ریالی آن را پرداخت نمایید.

پس از پرداخت هزینه آزمون دولینگو، شما می توانید بدون محدودیت زمانی و در هر ساعت از شبانه روز، در امتحان آنلاین دولینگو شرکت کنید. همچنین شما به مدت 21 روز از تاریخ پرداخت، برای شرکت در امتحان فرصت دارید.

 

5/5 - (1 امتیاز)