هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه آلمان

هزینه اپلیکیشن فی در آلمان

اپلیکیشن فی را میشود مهمترین هزینه‌ای دانست که اشخاص برای اپلای آلمان پرداخت می کنند. اپلیکیشن فی وسیله ای که کمک می‌کند کمیته پذیرش تحصیلی به بررسی رزومه دانشجویان بپردازد و آنها را تایید کند. این اپلیکیشن امروزه در دانشگاه‌های آمریکا و کانادا هستند وو جود دارند، اما در حال حاضر برخی از دانشگاه های آلمان و اروپا متقاضیان را مجبور به استفاده از آن کرده‌اند.نکته ای که قابل توجه اینجاست که تا امروز دانشگاه های آلمان نیازی به اپلیکشن فی ندارند. برخی از دانشگاه ها نیز تنها نیازمند پرداخت ۲۰ یورو می‌باشد. از همین رو میتوان هزینه مرتبط با اپلیکشن فی را چیزی بین رقم ۲۰ تا ۵۰ یورو توصیف کرد. نکته بسیار مهم در استفاده از اپلیکیشن فی این است که متقاضیان باید در ابتدا تمامی مدارک لازم برای اپلای آلمان را حاضر کرده و موقعی که تمامی مراحل فرآیند اپلای و ثبت نام آنها به پایان رسید به سراغ اپلیکیشن فی بروند و با پرداخت مبلغ مورد نظر متقاضی خود را برای بررسی مدارک موجود اعلام نمایند.

germany

germany

راه های پرداخت کردن اپلیکیشن فی دانشگاه های آلمان:

  • برای افرادی که در ایران حضور دارند و قصد پرداخت این هزینه را دارند، استفاده از یکی از دو روش زیر به شما پیشنهاد می‌شود :
  • پرداخت اپلیکیشن فی از طریق ویزا کارت و مستر کارت
  • معمولاً دانشگاه‌های مختلف، برای پرداخت کردن این هزینه، یکی از انواع کارت‌های اعتباری مانند (ویزاکارت -ویزا کارت هدیه) و( مسترکارت) را پیشنهاد می‌دهند. بنابراین اگر شما دارای یکی از انواع این نوع کارت‌ها باشید، نه تنها میتوانید اپلیکیشن فی آلمان را پرداخت کنید، بلکه در بسیاری از سایت‌های دیگر نیز می‌توانید پرداخت ارزی انجام دهید. بنابراین از مزایای این نوع کارت بهره‌مند شوید و یا آن‌ها را شارژ کنید.

اپلیکیشن فی آلمان

نکات پرداخت اپلیکیشن فی آلمان(کلیک کنید):

  • مهم‌ترین نکته هایی که زمان پرداخت هزینه اپلیکیشن فی باید بدانید
  • فراموش نکنید که پرداخت این هزینه جدا و متفاوت از پرداخت هزینه‌های اخذ ویزا است. شما باید این هزینه را به دانشگاه مورد نظرخودتان پرداخت نمایید.
  • در صورتی که مدارک شما توسط دانشگاه تائید نشده و یا رد شوند، هزینه اپلیکیشن فی آلمان قابل برگشت نمی باشد.
  • هر دانشگاهی ددلاین(deadline) مشخصی برای پر کردن این فرم در نظر گرفته است. پس برای اطلاع از زمان پرداخت این هزینه به سایت اصلی دانشگاه مراجعه نمایید.
  • اطلاعاتی که در این فرم وارد می‌کنید باید دقیق و کامل باشند، چرا؟چون که بررسی کردن پرونده شما بر اساس همین اطلاعات انجام می‌گیرد.
  • به محض آنکه این فرم مورد تائید شما قرار گیرد، اطلاعات وارد شده قابل تغییر و یا تصحیح نیستند.
  • دانشگاه­های آلمان در مقابل با دانشگاه­ها و کالج­های ایالات متحده و کانادا اپلیکیشن فی پایین­ تری دریافت را می­کنند.

به طور متوسط برای دانشگاه­ها و کالج­های آلمانیی حتما باید اپلیکیشن فی برابر با 20 تا 60 یورو پرداخت کنید. این مبلغ به رتبه، رشته و همچنین به مقطع مورد نظر شما بستگی دارد. در آخر برای این مرور اطلاعات پیرو اپلیکیشن فی دانشگاه های آلمان می شود گفت که، با انتخاب صحیح دانشگاه و رشته و همچنین با انتخاب کردن یک روش مناسب جهت رفع نیاز های انتقال پول و پرداخت های ارزی، میتوانید در یک کشور اروپایی، مشغول به تحصیل شوید و از خوبی های این موقعیت به طور کامل استفاده نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)